Co Vám nabízíme?

Dobře koupit, prodat či pronajmout, jinými slovy řečeno, udělat úspěšný obchod, předpokládá vícestranný vztah, který nechci považovat pouze za smluvní a výlučně obchodní.

Pracovat s různými typy energií, harmonizovat a uvést je do vzájemného souladu, aby se dospělo k pocitům, že uspěly všechny zúčastněné strany, je pro mě daleko důležitější, než biflování „desatera realitního makléře“ s jedinou ambici rychlého zisku.

Nabízím vám spolupráci, kde je prioritou rovnocenný vztah, založený na vzájemné dobré vůli, slušnosti a toleranci, podložený profesními znalostmi a vírou, že k dobrému výsledku se lze vždy dopracovat, pokud nás stimuluje radost a dobrá nálada, jsme trpěliví a ochotni učinit potřebné kompromisy.

Služby pro prodávající

Úspěšně a bezpečně vás provedu všemi fázemi obchodního případu. Stimulují mě víra, nadšení a radost. Nikdy nepřešlapuji na místě.

Služby pro kupující

Vyhledám nemovitost podle vašich snů a přání. Seznámím vás s aktuální situací na trhu. Vždy jsem s vámi nebo nablízku. Kompletní servis je samozřejmostí.

Služby pro pronajímatele

Má práce pro vás je dlouhodobá. Rád rozšířím své portfolio, které dnes čítá přes 50 nemovitostí. Sleduji cenové mapy, výše vašeho nájmu bude pravidelně aktualizována k vaší spokojenosti.

Realitní asistent

Jsem s vámi při prodeji, koupi i pronájmu. Vždy dobře poradím, nebo alespoň sdělím svůj názor.

Login

Register

terms & conditions